Dzień Babci i Dziadka

W nadchodzącym tygodniu będziemy obchodzić dwa niezwykle ważne święta- Dzień Babci i Dzień Dziadka. Któż, jak nie oni otacza nas ciepłem i miłością, udziela cennych, życiowych rad, dzieli się fascynującymi historiami i bogatym doświadczeniem. Dziadkowie zawsze potrafią  rozwiać wszystkie nasze smutki i rozweselić w ponury dzień. Pamiętajmy o nich szczególnie w tym tygodniu. Jeśli zechcielibyście obdarować swoje Babcie i Dziadków zapraszamy do naszej kwiaciarni.

Stworzyłyśmy specjalnie dla seniorów kolekcję koszyczków i bukietów, które przypominają sielskie, naturalne i zadbane ogrody naszych babć i dziadków. Kolorowe, wielogatunkowe, wiejskie ogrody to często miłe wspomnienia z dzieciństwa, które kojarzą się z domowym ciepłem i niezwykłymi relacjami pomiędzy dziadkami i wnukami.

Możecie również zamówić  kwiaty wcześniej poprzez sklep internetowy, telefonicznie a także na Facebooku i Instagramie. Jeśli obawiacie się o zdrowie Waszych Seniorów, mamy w naszej ofercie kwiaty z dowozem. Zapewniamy bezpieczną, bezkontaktową dostawę. Życzymy wszystkim Babciom i Dziadkom dużo zdrowia i radości, a tę najprościej jest sprawić… kwiatami.

Na zdjęciach przedstawiamy nasze wspomnienia związane z babciami 🙂 Babcia Magdy miała przepiękną kalinę koralową o odmianie Roseum przez jej babcię nazywaną buldeneż, a przez Magdę w dzieciństwie buldożerem 😀

Asi babcia hoduje piękny wielogatunkowy ogród wokół domu <3 Ostatnie zdjęcia przedstawiają rodziców Asi z jej synami, spędzającymi razem czas w Nowym Yorku.


Podziel się swoimi przemyśleniami